{:cz}Načítání…{:}{:en}Loading...{:}

Zelená planeta s.r.o.

Jsme společnost poskytující služby elektronických komunikací, internetových služeb, tvoříme webové stránky a mobilní aplikace, realizujeme grafické práce, marketingové a promo aktivity se zaměřením na Internet a sociální sítě.

O nás

Naše společnost byla založena již v roce 2011 a od počátku je jejím primárním cílem poskytovat služby s ohledem na šetrným přístup k přírodě. Přírodu vnímáme jako hlavní stavební prvek při našem fungování. Proto vybíráme naše dodavatele striktně v souladu s naší filozofií a chceme naši myšlenku neustále šířit dál.

Aktuálně poskytujeme služby elektronických komunikací, internetových služeb, tvoříme webové stránky a mobilní aplikace, zvládáme grafické práce, marketingové a promo aktivity se zaměřením na Internet a sociální sítě. Všechny naše datové prvky jedou na zelené energii a svojí nízkou spotřebou šetří životní prostředí.

Pokud budete využívat našich služeb, tak sami děláte první krok zeleným směrem a my Vám budeme rádi naslouchat, pakliže budete mít nápady a připomínky na zlepšení přístupu k ochraně životního prostředí.