{:cz}Načítání…{:}{:en}Loading...{:}

Zelená planeta s.r.o.

Jsme společnost poskytující služby v oblasti IT, elektronických komunikací, internetových služeb, tvoříme webové stránky, spravujeme PPC kampaně a sociální sítě.

O nás

Naše společnost byla založena již v roce 2011 a od počátku je jejím primárním cílem poskytovat služby s ohledem na šetrným přístup k přírodě i přes to, že se zaměřujeme na oblast IT. Přírodu vnímáme jako hlavní stavební prvek při našem fungování. Proto vybíráme naše dodavatele striktně v souladu s naší filozofií a chceme naši myšlenku neustále šířit dál. I přes to, že jsme menší kolektiv složený z 5 specialistů, tak obsluhujeme i větší zakázky a požadavky klientů.

Aktuálně poskytujeme servisní práce na opravách HW (PC, NTB, servery, další periferie), poradenství v oblasti instalací nových zařízení, síťových řešení včetně optimalizací stávajících celků.

Dále služby elektronických komunikací, internetových služeb – všechny naše datové prvky jedou na zelené energii a svojí nízkou spotřebou šetří životní prostředí.

Tvoříme webové stránky a mobilní aplikace. Pro naše klienty spravujeme marketingové a promo aktivity se zaměřením na PPC kampaně a sociální sítě.

Pokud budete využívat našich služeb, tak sami děláte první krok zeleným směrem a ke spolehlivým službám.

Těšíme se na spolupráci

Ing. Jan Ševela
jednatel společnosti